Гройсман запустив бурову установку на Балаклійщині

grojsmanПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у запуску в розробку верхнього горизонту Шебелинківського газового родовища в Балаклійському районі Харківської області. Про це пише "Інтерфакс Україна".

"Ця свердловина дуже важлива для нашої незалежності. Більш того, як кажуть фахівці, у них величезний оптимізм щодо запасів газу цього родовища, і ми зможемо, завдяки їм, збільшувати нашу енергонезалежність", - сказав Гройсман журналістам після запуску пошукової свердловини.

Як повідомив головний геолог газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" Віктор Жмурков, глибина свердловини - 1 тис. 110 м. Вона закладена в західному блоці Шебелинського родовища, де з глибини 695-703 м можна добувати 109,6 тис. Куб.м на добу.

"З огляду на те, що глибина свердловини невелика, в цьому році буде закінчено буріння і оцінена її газоносність, проведені випробування і, думаю, буде пущена в роботу", - сказав Жмурков.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман бере участь у запуску бурової установки ГПУ "Шебелинкагазвидобування", а також в урочистих заходах з нагоди 60-річчя створення підприємства. Крім того, прем'єр-міністр проведе нараду за участю Асоціації газодобувних компаній, експертів і учасників ринку.

Джерело

Comments: