У Сєвєродонецьку закінчується будівництво водопроводу до селищ Павлоград і Синецький

vodoprovodЗавершено основні роботи по монтажу водопроводу питної води в селища Павлоград і Синецький. Про це повідомляє сайт Сєвєродонецької містечку ради.

Ведеться дезінфекція та промивання трубопроводів. Після підтвердження відповідності якості води санітарним нормам і правилам відбудеться урочисте введення водопроводу в експлуатацію, і ці населені пункти будуть забезпечені питною водою Щедріщевского водозабору підземних вод, такий же, який користуються більше половини жителів міста.

«До сих пір Павлоград і Синецький споживали воду Епіфановского водозабору ЗАТ« Сєвєродонецьке об'єднання Азот », але через зміни в законодавстві підприємство втратило можливість продовжувати водопостачання селищ, - каже начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Антон Ковалевський. - Коли виникла необхідність в будівництві нової ділянки водопроводу, Сєвєродонецька міська рада оперативно прийшла на допомогу і виділили з міського бюджету близько 1200000 грн. Крім того, Міжнародний комітет Червоного Хреста надав безкоштовно труби на всю ділянку, що з'єднує Сєвєродонецьк і вже існуючий водопровід в цих селищах. Довжина ділянки - 3,5 (три з половиною) кілометра».

Джерело

Comments: