Грошова допомога для талановитої студентки з числа ВПО в Боровій

borova-vpoСтудентка з Борової другий рік поспіль отримує грошову допомогу від Канадського фонду «Поміч в Україні»Кілька років тому Ірина Маніна втратила обох батьків і переїхала з Донецька в Борову до бабусі.

Після закінчення Борівської ЗОШ №2 вступила до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, де зараз і навчається на 2-му курсі. Навчання у ВУЗі потребує значних витрат, які повністю лягли на плечі пенсіонерів – бабусі та дідуся.

Нелегка доля дівчини не залишилась без уваги добрих людей. Борівська районна громадська організація «Суспільна Служба України» у жовтні 2015 року звернулась до координатора Програми «Благодійна допомога талановитій молоді» Ірини Щелкунової з проханням, надати студентці безповоротну благодійну допомогу. І вже другий раз студентка отримує кошти в сумі 1500 грн. від Канадського фонду «Поміч в Україні». Напередодні Новорічних свят гроші були вручені Ірині безпосередньо в руки.

У грудні 2016 року Борівська РГО «Суспільна Служба України», за спів фінансування з Суспільною Службою Канади, видала двадцяти багатодітним сім’ям, у яких налічується 71 дитина, продуктові набори на загальну суму 3135 гривень, вартість набору майже 157 гривень. Серед цих сімей, три сім’ї учасників АТО, та три сім’ї ВПО (внутрішньо переміщених осіб).

У січні 2017 року плануємо видати ще 19 продуктових наборів для багатодітних сімей, які мають від 3-х до 7-ми дітей. Продукти вже закуплені і після новорічних свят розпочнемо роздачу. Все це ми можемо виконати дякуючи Канадському фонду « Поміч в Україні» їх філії у місті Торонто. Велика їм за це подяка!

Голова Борівської РГО «ССУ» Віктор Шаховський

Comments: