На Борівщині збудують очисні споруди

БОРОВА очистныеНа будівництво модульних очисних споруд в селі Богуславка з обласного бюджету виділено понад 2,7 млн грн.

За інформацією заступника голови ХОДА Євгена Шахненко, будівництво модульних очисних споруд в населених пунктах, що не мають сучасної системи очищення стоків, - це пілотний проект Харківщини. Уже побудовано кілька сучасних МОС. Всього ж найближчим часом в області з'являться не менш десяти подібних споруд.

Як зазначив перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Едуард Яровий, договір з підрядником, який буде будувати очисні споруди в Богуславці, укладуть вже на наступному тижні. Заступник директора ТОВ «Перша Слобожанська будівельна компанія» (компанії, якій доручать виконати цей обсяг робіт) Сергій Саркісян запевнив, що об'єкт буде готовий до експлуатації у вересні. За його словами, МОС будуть підключені до вже існуючих мереж і зможуть приймати 60 кубометрів стоків на добу. Централізованою каналізацією в Богуславці користуються 276 абонентів трьох житлових багатоповерхівок, а також школа і Будинок культури. Сучасна система очисних споруд дозволить проводити кілька етапів очищення, гарантуючи якість, безпеку та економічність.

Джерело

Comments: