Чугуївщина. У Малинівській гімназії завдяки проекту оновлюється спортивне оснащення

malynyvkaУ межах проекту «Вчимося жити разом» у Малинівській гімназії проводяться уроки  з основ здоров’я, тренінги, виховні години. Цей проект має на меті сприяння з допомогою занять спортом  адаптації у новому колективі дітей та підлітків, що переселилися до Малинівки з Донеччини.

Впроваджується проект разом з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру».

Проект у гімназії реалізується за підтримки Департаменту науки і освіти облдержадміністрації, голови райдержадміністрації Миколи Шошина та  відділу освіти райдержадміністрації.

Для проведення уроків фізичної культури, позакласних  фізкультурно-оздоровчих заходів гімназія забезпечується новим   спортивним обладнанням – сучасними спортивними матами; м’ячами волейбольними, футбольними та баскетбольними і для метання; канатом, тенісними столами, футбольними воротами, баскетбольними щитами та волейбольною сіткою із кріпленням, гімнастичним "конем". Особливо сподобалася школярам волейбольна форма, яку вони вже випробували під час змагань. Все це дуже потрібно дітям для спортивних занять.

Джерело

Comments: