Чугуївщина. У Великій Бабці врожай подій та визначних досягненнь

velbabkaДнями у Великій Бабці відзначили відразу три події: День села, який збігається з престольним святом Покрови Пресвятої Богородиці, урочистості з нагоди  Дня захисника України, відкриття дитячого майданчика. Для дітей невеликого віддаленого населеного пункту це стало справжнім подарунком.

На церемонії відкриття дитячого майданчика були присутні голови райдержадміністрації та райради Микола Шошин і Антон Бабієць, народний депутат України Дмитро Шенцев. Вони відзначили самобутність і красу цього села, побажали громаді подальших успіхів.

За словами Великобабчанського сільського голови Віктора Чижикова в селі останнім часом вже відбулися якісні зміни: поміняли понад 300м водопроводу, удосконалили вуличне освітлення, встановили 6 металопластикових вікон в спортивному залі НВК, де навчається 169 дітей. Тепер вони отримали відмінне місце для ігор та занять спортом.

На будівництво майданчика сільська рада виділила зі свого бюджету 68 тис. грн. А упорядкувати територію допомогли спонсори: народний депутат України Дмитро Шенцев, директор АФ «Зоря» Леонід Лисаченко та приватний підприємець Олександр Страхов.

На святі вручили грамоти кращим представникам громади та подарунки сім'ї Сорокіних –   переможцям конкурсу «Квітучий край».

Потім на жителів і гостей чекав святковий концерт з піснями і театральними постановками місцевих колективів «Асорті» і «Джерело». На закінчення  великобабчани із задоволенням скуштували смачної польової каші.

Джерело

 

Comments: