Директор дитячої худшколи з Чугуєва отримав золоту медаль міжнародної виставки, що проходила в Нью-Йорку

ЧУгуевский художникЖурі міжнародної виставки-конкурсу «Соlor in motion», до складу якого входять 7 академіків Нью-Йоркської академії мистецтв, визнало Володимира Непомнящего переможцем в категорії «Реалізм».

Хоча підсумки конкурсу в США підвели ще в жовтні 2016 року, нагороду директор Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна зміг отримати тільки зараз. «Дуже складно самому поїхати в Америку. Це просто нереально. Тому, коли мені повідомили про те, що мої роботи удостоєні золотої медалі, довелося шукати шляхи, як отримати цю нагороду », - пояснює Володимир Непомнящий.

Художник звертався до багатьох інстанцій, але безрезультатно. У підсумку допомогти йому змогли в Офісі Харківської області у Вашингтоні. «Я звернувся до Юлії Олександрівні Світличної та вона підказала такий варіант, - розповідає директор художньої школи. - А далі - ось цей великий красивий сюрприз. Я дуже вдячний всім, хто брав участь в процесі ».

Пакет з нагородами з США Чугуївському художнику передав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. «Як бачите, Офіс Харківської області в Вашингтоні реалізує не тільки економічні проекти, а й просто допомагає нашим землякам», - сказав заступник керівника області і привітав художника із заслуженою нагородою.

Як розповів Володимир Непомнящий, подібні виставки-конкурси від Асоціації художників Нью-Йорка проходять раз в декілька років. З 2016-му у виставці взяли участь художники з 11 країн світу. Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна Непомнящий керує вже 13-й рік, в установі займаються 170 хлопців - не тільки з міста Чугуїв, а й з усього району.

«Наша школа - одна з кращих в Україні, - гордо каже директор. - Головне, що діти прагнуть, хочуть вчитися, приїжджають з найвіддаленіших районів до нас».

Джерело

Comments: