Есхарівський гурт «Groovy» на «PARK MUSIC FEST»

фестВже другий рік поспіль музичні колективи Чугуївського району демонструють свої таланти на сцені Центрального парку культури та відпочинку імені Горького в м.Харкові.

 27 серпня там відбувся фестиваль-конкурс молодих музичних гуртів та виконавців «PARK MUSIC FEST», основною метою якого є підтримка та допомога молодіжним колективам в їх розвитку.

Фестиваль-конкурс тривав майже цілий день. В запеклій боротьбі за визнання публіки та головний приз, професійний радіомікрофон, боролися 12 колективів із Харкова та наші земляки. Репертуар, тексти пісень, зіграність, володіння музичними інструментами кожного з учасників гурту та сценічна поведінка були основними критеріями, за якими журі оцінювало колективи, які протягом 20 хвилин виступу демонстрували свою творчість.

Есхарівський вокально-інструментальний гурт «Groovy» (керівник Євген Соловйов) достойно представив наш край та отримав пам’ятний диплом. Для учасників вокально-інструментального гурту «Groovy» фестиваль «PARK MUSIC FEST» став гарним приводом показати свою творчість на новому рівні.

Джерело

Comments: