На Чугуївщині оновили музей Рєпіна

МУЗЕЙВіднині мешканці Чугуївщини мають змогу відвідати оновлений меморіальний дім-музей І.Ю. Рєпіна – у результаті проведених ремонтно-реставраційних робіт відтворено історичний вигляд будівлі за часів життя художника.

На урочисту церемонію з нагоди відкриття меморіального дому-музею завітали почесні гості – начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Олег Яцина, голова райдержадміністрації Микола Шошин, міський голова Галина Мінаєва.

У своїх промовах вони наголошували на важливості та знаковості для всієї культурної спільноти цієї події, яка стала можливою завдяки сприянню голови облдержадміністрації Юлії Світличної. «Я хотів би висловити слова вдячності Юлії Олександрівні за всебічну підтримку культури, – відзначив Микола Шошин. – Я впевнений, що цей реалізований проект зробить Чугуївщину ще більш привабливою для зарубіжних гостей, які відвідують Слобожанщину».

Перерізавши стрічку, почесні гості оглянули будівлю та експозицію меморіального дому-музею І.Ю. Рєпіна.

Мальовнича садиба, де жив та творив великий художник, стала цього дня і місцем нагородження кращих представників музейної справи області та міста Харкова. Обласні відзнаки з нагоди Міжнародного дня музеїв вручили Олег Яцина та Микола Шошин.

Прикрасили захід своїм яскравим виступом учасники народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі».

Джерело

Comments: