Традиційний семенар-практикум зі спортивного туризму педагогічних працівників на Есхарі

esharБіля другої греблі поблизу селища Есхар відбувся семінар-практикум зі спортивного туризму педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району, присвячений 15-річчю районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Семінар проходив у формі змагань, на які з’їхалися 19 команд (команда відділу освіти райдержадміністрації та 18-ти навчальних закладів Чугуївщини. Туристичний зліт мав морську тематику, що відобразилося на зовнішньому вигляді команд, їх девізах, різних атрибутах зльоту та завданнях під час змагань.

На відкритті туристичного свята працівників центру туризму та всіх учасників привітали заступник голови райдержадміністрації В. Волоцкова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Т. Бєлєвцова, голова районної профспілки працівників освіти Н. Алексенко, яка потім приєдналася до  команди та взяла участь у змаганнях. Був на зльоті й голова районної ради ветеранів, відомий краєзнавець, колишній працівник відділу освіти В. Горовенко. Щирими словами вдячності за якісну роботу, найкращими побажаннями щодо подальшого процвітання закладу та цінними подарунками гості привітали центр туризму з нагоди ювілею.

Під час семінару учасники змагалися з техніки пішохідного та водного туризму, з туристських навичок, зі спортивного орієнтування. Допуском для другого дня змагань була гра «Фотоквест».

А ввечері педагоги із задоволенням розважалися на гумористичному концерті з морської тематики «Свистать всех наверх». А районний центр туризму приймав подарунки від колег.

За підсумками змагань команди посіли такі місця:

з техніки пішохідного туризму: Малинівська гімназія – І, Мосьпанівський НВК – ІІ, Зарожненський НВК – ІІІ місце;

з туристських навичок: Коробочкинський НВК – І, Малинівська гімназія – ІІ, Базаліївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце;

з техніки водного туризму: Мосьпанівський НВК – І, Коробочкинський НВК – ІІ, Зарожненський НВК – ІІІ місце;

зі спортивного орієнтування: Великобабчанський НВК – І, Тернівський НВК – ІІ, Новопокровський НВК – ІІІ місце.

У загальному заліку за сумою місць перше місце виборола команда Коробочкинського НВК, ІІ місце у команди Малинівської гімназії, ІІІ – Зарожненського НВК.

Семінар-практикум пройшов змістовно та весело завдяки ґрунтовній попередній підготовці організаторів та небайдужому ставленню кожної команди.

Джерело

Comments: