У Чугуєві викрили цех виготовлення фальсифікованого алкоголю

47-річний житель Чугуєва, власник двох приватних приміщень, організував незаконне виготовлення та реалізацію контрафактної алкогольної продукції під виглядом відомих торгових марок. Фальсифікат поставляли в пункти громадського харчування і в подальшому продавали населенню.

Викрили підпільне виробництво співробітники Замазці в Харківській області дзе НПУ спільно з прокуратурою Харківської області та слідчими Новобаварського відділу поліції. «В цілому під час обшуків вилучено близько 1 тонни спиртовмісної речовини, яке, згідно з висновками експертизи, представляє загрозу для життя і здоров'я людей», - повідомили в облуправлінні Нацполіціі.

Крім підробленої горілки правоохоронці виявили коробки з написами відомих торгових марок: «Absolut», «Beluga», «Finlandia» об'ємом 3 літри, в які був розлитий алкоголь.

Оперативні заходи проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) і ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Зараз вирішується питання про затримання організатора підпільного виробництва в порядку ст. 208 КПК України, обрання йому запобіжного заходу і повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

Джерело

Comments: