В Чугуєві знайшли повішеним 23-річного солдата

ШЕВРОНУвечері 24 квітня в коридорі медчастини в Чугуєві знайшли повішеним 23-річного солдата Олександра Ткачова. Боєць був госпіталізований вранці того ж дня з діагнозом "нервове розлад". Рідні військовослужбовця кажуть, що над ним в частині знущалися і "називали Сепар".

У 92-ї механізованої окремій бригаді прокоментували випадок самогубства бійця підрозділу. Про це йдеться на сторінці бригади в Facebook.

"На місці події працювала оперативна група військової служби правопорядку (ВСП) спільно зі слідчими слідчої оперативної групи Чугуївського райвідділу поліції. Слідчий Волноваського відділу поліції за заявою батьків вніс до реєстру досудових розслідувань відомості по ч.1 статті 115 КК України (" умисне вбивство ") , після чого провели додаткове розтин тіла. Ознак насильницької смерті не виявили, Результати експертизи будуть надані пізніше ", - заявив заступник начальника Харківського зонального відділу ВСП по абот з особовим складом Олег Ясинецький.

За словами заступника командира роти молодого поповнення з морально-психологічного забезпечення Мирослави Лящук, загиблий Олександр Ткачов прибув в частину 22 квітня 2017 г. З перших днів він виявляв небажання спілкуватися з військовослужбовцями, був замкнутий, побоювався, що йому хтось може завдати шкоди. Ніяких утисків з боку командування або товаришів по службі не було. З Ткачовим провели бесіду. Він сказав, що не бажає служити в ЗСУ. З огляду на його стан, вирішили направити його в медроту для адаптації ", - повідомила Лящук.

Товариші по службі бійця стверджують, що образ на ґрунті сепаратизму бути не могло, тому що більшість з них - самі з Донецької області.

Джерело

Comments: