За темпами збирання врожаю лідирує Барвінківський район. За врожайністю – Чугуївський.

img-news-2014-august-04-04За темпами збирання врожаю в Харківській області лідирує Барвінківський район. Про це в програмі "Об'єктив-позиція» на телеканалі "Симон" повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Олександр Нездюр.

Що стосується врожайності з одного гектара, то тут з великим відривом лідирує Чугуївський район - 51-52 ц / га", - зазначив Нездюр.

Директор департаменту підкреслив, що, за оперативними даними, станом на 22 липня в області намолотили 1,2 млн. Т зернобобових. Середня врожайність склала 38,6 ц / га (у 2015 році - 35,3 ц / га). Зокрема врожайність пшениці - майже 42 ц / га.

"Ми досягли середини кампанії зі збирання врожаю. У цьому році і врожайність, і результат роботи аграріїв перевищують показники минулого року, хоча він був врожайним. Якщо виходити з того, що, за традицією, наші аграрії завжди намагаються починати прибирання з гірших полів, то ми сподіваємося, що врожайність ще підвищиться ", - сказав Нездюр.

Також, за інформацією директора Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, процентне співвідношення продовольчої пшениці і фуражного зерна оцінюється на рівні 61% і 39% відповідно.

 

Читати оригінал

 

 

Comments: