ДАБІ скасувала рішення Ізюмської райдержадміністрації

portfelДепартаментом ДАБІ здійснено перевірку діяльності Відділу Ізюмської райдержадміністрації стосовно видачі містобудівних умов та обмежень щодо об’єкта «Будівництво ангару для зберігання зерна площею 1500 м2на току за адресою: вул. Миру, 1, с. Липчанівка, Ізюмського  району,  Харківської  області»  (замовник — ТОВ “ЮГРАН”).

Посадовими особами держархбудінспекції у Харківській області було проведено перевірку діяльності Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та економічного розвитку Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області стосовно видачі містобудівних умов та обмежень земельної ділянки. Під час перевірки було виявлено порушення вимог чинного законодавства. Зокрема, у договорі оренди землі не зазначене місце розташування об’єкта, відсутні розпорядження Ізюмської РДА, відсутні документи, які додаються замовником для отримання містобудівних умов та обмежень.

За результатами перевірки посадовими особами Департаменту прийнято рішення про скасування дії містобудівних умов та обмежень Ізюмської райдержадміністрації.

Джерело

Comments: