Громади Харківщини отримали понад 137 млн. гривень на розвиток територій

 photo_bigРішення про перерозподіл коштів державної субвенції місцевим бюджетам області прийняли депутати на засіданні позачергової сесії обласної ради

Ремонт доріг, соціальних об'єктів, енергозбереження та газифікація. 137 мільйонів 701 тисяча гривень були розподілені між місцевими бюджетами на реалізацію конкретних проектів розвитку громад. Отримана державна субвенція стала першим результатом бюджетної децентралізації.

Кошти мають цільове призначення. Понад 35 мільйонів гривень спрямують на ремонт доріг, 67 мільйонів - на ремонт соціальних об'єктів, ще 14 на водоканалізаційне господарство. Також фінанси передбачені на енергозбереження, газифікацію та вуличне освітлення.

Частина субвенції - понад 16 мільйонів гривень - була виділена обласній скарбниці. З ініціативи губернатора Ігоря Райнін цю суму депутати вирішили додатково розподілити серед місцевих бюджетів. Серед іншого гроші підуть на капітальний ремонт доріг в Ізюмі, Люботині і Первомайському, на ремонт вулиць в Зміївському та Великобурлуцькому районах, а також на будівництво водонапірної каналізаційного колектора поблизу Дергачів.

Позачергова сесія облради була скликана з ініціативи обласної державної адміністрації для того, щоб громади швидше отримали кошти і почали роботи на соціально важливих об'єктах. Губернатор додав, що в регіоні високий рівень фінансової дисципліни і всі місцеві бюджети Харківської області в цьому році, як і в минулому, перевиконуються.

Читати оригінал

Comments: