На Ізюмщині отруїлися діти

ДЫТИВ НВК с. Оскіл, що на Ізюмщині, сталося масове отруєння дітей, шестеро осіб були госпіталізовані. У Харківському обласному лабораторному центрі заявили, що за результатами екпертиза в НВК були виявлені порушення санітарно-гігієнічних вимог щодо утримання приміщень, організації харчування дітей та дотримання правил особистої гігієни персоналом.  Причиною спалаху інфекції в лабцентрі припустили недотримання технології приготування страв, а також порушення санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоці та в групах установи.

Але у прес-службі Ізюмської райдержадміністрації заявили, що захворювання вихованців навчально-виховного комплексу с.Оскол Ізюмського району Харківської області не пов'язано з вживанням харчових продуктів у НВК.

"У ході лабораторного контролю за результатами проведених досліджень встановлено, що погіршення стану здоров'я вихованців викликане вірусною інфекцією і не пов'язане з вживанням харчових продуктів у закладі", - відзначили в прес-службі.

"Згідно з листом Управління Госпродпотребслужби в Ізюмському районі, попередні діагнози госпіталізованих дітей не підтвердилися. Прикінцеві діагнози за інформацією Ізюмської центральної міської лікарні: у чотирьох дітей - функціональне порушення травлення; в однієї дитини - гострий гастроентерит нез'ясованої етіології; ще у одного - ГРВІ, фаринготрахеїт, кишковий синдром ", - відзначили в прес-службі.

Зараз всі госпіталізовані діти виписані.

Джерело

Comments: