ОБСЄ допоможе ізюмській газеті

обсеРайонній газеті "Обрії Ізюмщини" ОБСЄ допоможе в процесі переходу з ЗМІ, які фінансуються органами влади, в незалежні медіа. Про це повідомляє "Інститут масової інформації".

Відзначається, що для газети проведуть дослідження аудиторії, збудують стратегію розвитку і навчать співробітників редакції для роботи в нових умовах згідно з законом "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

Редактор газети "Обрії Ізюмщини" Костянтин Григоренко розповів, що від ОБСЄ він чекає для колективу інноваційних ідей, а також готовий показати міжнародним спостерігачам всі особливості життя медіа в невеликому українському місті.

"Зараз у нас йде процес реформування ЗМІ, і в першу чергу від фахівців хочеться дізнатися про досвід" роздержавлення ЗМІ в Європі, де це вже проходили, хоча трохи по-іншому - газети в основному приватизували. А ми їм відкриємо завісу реалій роботи в Україна і фінансово-економічні умови. Розраховуємо на підтримку в пошуках способів просування газети і сайту "Обрії Ізюмщини", - розповів редактор газети і секретар Харківської обласної організації Національної спілки журналістів К. Григоренко.

Джерело

Comments: