В Ізюмі будуть виробляти приціли для кулемета.

pulemetДП "Ізюмський приладобудівний завод" (Харківська обл.) Завершує роботи над коліматорним прицілом  ПКП-12,7 (для кулеметів калібром 12,7). Про це повідомили на підприємстві, яке входить в структуру ДК "Укроборонпром".

Як відзначили на заводі, серед недавно створених виробів - модернізовані прилади систем управління вогнем українських БТР-3 і БТР-4, сучасний оптико-електронний приціл ОЕП-ВМ, обладнаний тепловізіонним каналом. Крім цього, модернізований прилад наведення ПН-ALL для систем управління озброєнням протитанкових керованих ракет Falarick 90, 105 і 120 мм.

На приладобудівному підприємстві повідомили, що в цьому році фахівці заводу активізували роботу зі створення стабілізованих в двох площинах оптико-прицільних станцій ОПС-2 і ОПС-3. "Завод працює в рамках стратегії "Український щит", ініційованої "Укроборонпромом", який передбачає перехід на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) і оснащення армії сучасними зразками озброєння", - повідомили на заводі.

Довідка "SQ". Ізюмський приладобудівний завод спеціалізується на виробництві оптичного скла і приладів наведення. Чистий дохід від реалізації продукції заводу в 2015 р склав 22,9 млн.грн.

Читати оригінал

Comments: