В ІЗЮМІ СТВОРЕНО ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ДОПОМОГИ

SOSГромадяни! Як ви знаєте із засобів масової інформації в місті Балаклія сьогодні вночі сталася надзвичайна ситуація.Зараз до нашого міста Ізюм прямують жителі Балаклійского району і міста Балаклія, яких ми просимо звертатись з питань розміщення та будь-яких інших питань до міськвиконкому за адресою пл. Центральна, 1 та за тел. +38 (066) 114 80 20.

А також, міська влада звертається до всіх небайдужих ізюмчан, і в першу чергу до приватних підприємців та керівників підприємств, надати допомогу жителям сусіднього Балаклійського району, які вже поступають до нашого міста.Невідкладно потрібні: продукти харчування (що не швидко псуються) та одноразовий посуд.

Пункт прийому речей працює в приміщенні міськвиконкому за адресою пл. Центральна, 1. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +38 (066) 114 80 20. Міська влада заздалегідь дякує всім хто відгукнеться і приєднається до допомоги нашим сусідам з Балаклії. Давайте разом покажемо свою гостинність і вміння допомагати своїм ближнім. Контактний телефон +38 (066) 114 80 20.

Джерело

 

Comments: