В Ізюмі Жадан організує фестиваль “Дорога на схід”

В Ізюмі пройде літературно-музичний фестиваль "Дорога на схід". Захід відбудеться за підтримки ХОДА 18-19 серпня і може зібрати до 10 тисяч глядачів.

"Дорога на схід", як ми жартуємо, - це дорога, якою немає. Всі траси на Донбас - в жахливому стані. Але з того часу, як ми почали займатися фестивалем в Ізюмі, дорогу в ту сторону почали ремонтувати. Так що хочете хороші дороги - організовуйте фестивалі. І місто змінюється, і люди змінюються. Не всі, але багато. Якщо туди регулярно їздити, як ми це робимо з нашим благодійним фондом, то бачиш ці зміни. І саме вони будуть вирішальними для долі країни. Тому на схід треба їхати. Треба відкривати свою країну для себе ", - повідомив організатор фестивалю, письменник Сергій Жадан.

У фестивалю буде чотири сцени: театрально-музичне пре-паті на фазенді "Виноград" в селі Іванівка 18 серпня і три сцени - в самому Ізюмі 19 серпня. Гратимуть "Тартак", "The Вйо", "Шана", "Жадан і собаки", "Муравський шлях", різні групи з Донеччини та Харківщини. Вірші читатимуть Юрій Андрухович, Дмитро Лазуткін, Люба Якимчук, Артем Полежака, Олексій Чупа. Детальну програму організатори обіцяють наступного тижня.

Джерело

Comments: