Виставка молодої художниці ізюмчанки Ольги Стародубцевої

ОльгаВ приміщенні Ізюмського краєзнавчого музею імені М.В.Сібільова відбулося урочисте відкриття виставки картин молодої, але вже відомої не тільки на Ізюмщині, але і в Україні художниці Ольги Стародубцевої.

В даний час художниця вже є членом Націоналної спілки художників України. Вона співпрацює з компаніями, що розробляють комп’ютерні ігри в якості художника-фрілансера, бере участь в художніх конкурсах як суддя, має власні курси, виступає як лектор на різних заходах і, звичайно, малює.

Вона пише картини в різних стилях і різними матеріалами, включно з комп’ютерною графікою, але кожен витвір Ольги – це відображення її власного світу.

Перша виставка робіт Ольги Стародубцевої, що відбулася за сприяння Ізюмського відділу культури, друзів та знайомих художниці, її шанувальників і художників. зібрала на урочисте відкриття велику кількість творчих людей, вчителів, бібліотекарів, представників районної та міської влади. З промовами виступила як винуватиця урочистостей, так і всі бажаючі. Виставка картин Ольги Стародубцевої буде тривати до 30 квітня.

Джерело

Comments: