Завдяки домовленостям з Китаєм, школи Ізюмщини отримали комп’ютери

ЛЕВКОВКАНапередодні Щедрого вечора - традиційного українського свята Левківку, Іванчуківку та Чистоводівку відвідали голова Ізюмської РДА Л.М.Шамрай, депутат Харківської облради В.А.Ісламов, голова Ізюмської райради С.В.Дуванський, начальник відділу освіти РДА С.Г.Дворкіна.
Вони ознайомилися з роботою місцевих навчальних закладів, поспілкувалися з вчителями й учнями. Разом з тим представники районної влади виконали приємну місію, вручивши кожній із названих шкіл по шість нових комп’ютерів. Це, за їх словами, - результат дружніх стосунків з Китаєм. Завдяки угоді про співробітництво з цією країною до нашої держави в подарунок надійшло 23,5 тисяч сучасного високотехнологічного обладнання.
З 2017 року воно допомагатиме дітям в навчанні, спростить систему інформативного забезпечення вчителів. Слід зазначити, що Інтернет в усіх названих селах є. У школах працює бездротовий Wi-FI. На нові комп’ютери централізовано встановлено ліцензійну операційну систему Windows, пакет офісних програм й антивірусну програму. Завдяки домовленостям українських урядовців з корпорацією Microsoft все зроблено в 16 разів дешевше, аніж за ринковими розцінками.
Під час церемонії вручення представники адміністрацій шкіл та учні щиро дякували керівництву області і району за турботу.
Виступає учень 5 класу Левківської школи Євгеній Капран.

Comments: