Золотаві купола нового храму на Ізюмщині.

1111222_Минув рік з моменту закладки капсули святого послання в підмурівок православної церкви в Кам’янці. За цей період було зведено стіни, сформовано територію паломництва на честь мучениці Софії та її доньок Віри, Надії, Любові.
Настав час освячення куполів. Архієпископ Ізюмський і Куп’янський Елисей, вітаючи сьогодні мирян зі святом, зазначив, що лише любов до своїх дітей, до своєї Батьківщини є основою життя. « Не може серце бути порожнім. В ньому є або ж любов, або пітьма. Тому спорудження в Кам’янці храму дає нам віру в Господа, надію на краще, любов до ближнього», - сказав Владика. Він висловив щиру вдячність народному депутату України В.М.Остапчуку за підтримку, вручив йому ікону Божої Матері як символ добра і наснаги.
Дякуючи, Віктор Миколайович зазначив, що з освяченням куполів у Кам’янській церкві починає битися серце. «Хочу, щоб ви, шановні жителі Кам’янки, не розчарувалися в мені. Спільно зі своєю командою я довершу розпочату справу. А золотаве сяйво куполів буде високим знаменням миру і любові.», - додав В.М.Остапчук.
Слід зазначити, що будівельники з ювелірною точністю встановили маківки церкви. «Внутрішні опоряджувальні роботи відтепер будуть виконуватися нашими фахівцями», - пояснив керівник фірми «Донлісбудіндустрія» Ігор Іващук. Значний внесок у справу зробили транспортники ТОВ ТТК «Партнер» Євген та Віталій Ларіни, керівник Харківської фірми з виготовлення металевих виробів з покриттям під золото ніфритом титану В.М.Кошелєв, а також громада Кам’янки на чолі із сільським головою Людмилою Задніпровською. Всі побажали новому храму життєдайності.
М.Калюжний.

 

 

 

Comments: