Звершення хресної ходи у м. Ізюм

IMG_458810 липня 2016 року з благословення Архієпископа Ізюмського і Куп'янського Єлисея в м Ізюмі відбулася заключна частина хресної ходи з чудотворною Піщанської іконою Божої Матері про світ в нашій країні.

О 17.00 з Хрестовоздвиженського храму хресна хода пройшла до Свято-Вознесенському кафедральному собору.

Молебний хід очолив Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей у співслужінні духовенства собору та Ізюмського благочиння. По дорозі співали Богородичні піснеспіви, читалися псалми.
Прийшовши до місця знаходження чудотворного образу, був відслужений молебень з читанням акафісту Божої Матері Піщанської з водоосвяченням і скоєно окроплення святою водою учасників хреснї ходи. Після чого всім були почастовані солодкими пиріжками з компотом.
Після закінчення молебного співу Високопреосвященніший Єлисей звернувся до віруючих: «У всіх, що живуть на землі, є любляча, світла Мати. Вона - стіна непорушна, надія ненадійним. І коли ми страждаємо, коли нам воістину важко і тяжко жити, коли ми знаходимося на краю загибелі, коли ми втрачаємо надію і впадаємо в розпач, згадаємо, що у нас, незважаючи на всю нечисть нашому житті, є міцно любляча Мати! Будемо вірити від щирого серця, що Цариця Небесна ніколи нас не покине, ніколи нас не забуде, що завжди Вона з нами. І для всіх Вона однакова в любові і милосердя Його - і для праведників, і для грішників. Бо Вона - наша Матір, незмінна, любляча і спасає. Тому будемо завжди її благати про наш заступання і помилування ».
Після закінчення проповіді Архиєпископ Єлисей помазав усіх святим єлеєм і дав святительське благословення.

Читати оригінал

Comments: