День села в Африканівці

14525049_1871461479748918_5036084159512608650_o

Африканівка - село на Барвінківщині. Тут живуть працьовиті, творчі люди. Пишаються сільчани земляками, які руками своїми творили історію краю. Серед них Герой Соціалістичної Праці М.М. Губіна, ветеран війни М.П. Копійка, колишній директор школи М.В. Зелений та багато інших.
1 жовтня в Ариканівці було справжнє свято. У гості до місцевої громади "завітали" з 19 століття засновник села Африкан Олександрович Язиков , колишній працівник місцевого радгоспу "Соінаступ" В.П. Черніков, з теплими словами звернулися до людей організатори свята - сільський голова Гаврилівської сільської ради Т.І. Потапенко, генеральний директор ТОВ АФ "Подолівська"

І.М. Макаревич, настоятель сільського храму отець Діонісій, ніші гості.
Для африканівців того дня була організована розважальна програма з конкурсами, кашею, виступами аматорів сцени, дитячого танцювального колективу, для дітей були "гірки", батути, інші принади, і, звичайно, призи. Було весело і гамірливо.
На сільському стадіоні проходив футбольний турнір, який виграла місцева команда. А на сцені біля Будинку культури лунали пісні і жарти.

Того дня були відзначені і місцеві фермери, які вкладають кошти у розвиток села, і ветерани війни та праці, і багатодітні родини, і ювіляри, і майстри декоративно-ужиткового мистецтва, і спортсмени.
А підприємець В.С. Мірошниченко подарував сільчанам феєрверк з нагоди свята.

Ю.Ситник

Comments: