Офіс Vodafone як справжній куточок Англії в центрі Краматорська

водофон2

Справжній куточок Англії з'явився в центрі Краматорська по вулиці Дворцовій, 19а. Тут 3 вересня відбулося урочисте відкриття салону мобільного зв'язку відомого бренду Vodafone.

З 11 години ранку у гарного двоповерхового будинку з ошатно оформленим фасадом стали збиратися люди, залучені музикою, яку грав колоритний діджей.

Увагу перехожих привертали і двоє королівських гвардійців в яскраво-червоних камзолах і високих хутряних шапках - точь-в-точь як почесна варта біля входу в резиденцію англійської королеви у Вестмінстерському палаці.

Оформлення салону Vodafone в британському стилі було вибрано зовсім не випадково - з 1984 року цей бренд, штаб-квартира якого знаходиться в Англії, став першим оператором стільникового зв'язку в Європі. Саме завдяки йому 1 січня 1985 року був проведений перший дзвінок по мобільному телефону, який поклав початок розвитку і широкому поширенню мобільного зв'язку по всьому світу.

Численні відвідувачі, щільним кільцем оточили будівлю салону в очікуванні відкриття, могли в цей день зробити безкоштовний дзвінок практично в будь-яку точку планети, де представлений цей всесвітньо відомий бренд. Охочих виявилося настільки багато, що перед червоною телефонною будкою - точною копією тих, що встановлені в англійських містах, - утворилася значна черга.

Джерело

Comments: