У Краматорську продовжують слухати справу про скасування «декомунізації»

Крамат

У вівторок, 16 серпня, в суді Краматорська продовжилися слухання резонансної справи за адміністративним позовом громадянина Григорія Чости до місцевого міськраді і меру Віктору Панкова з приводу скасування процесу «декомунізації» вулиць міста.

У своєму позові, Григорій Чоста не виступає проти «декомунізації» як такої, але вважає, що обговорення нових назв вулиць та інших об'єктів в Краматорську не було «всенародним». У всякому разі, він в цьому процесі участі не брав, і тепер вирішив звернутися до суду.

Позицію Григорія Чости різко негативно зустріли не тільки частина рядових жителів міста, а й у "Всеукраїнському товаристві освіти ім. Тараса Шевченка", членом якого він є. Сьогодні під міським судом Краматорська Григорія Чосту зустрів пікет з кількох десятків громадян, які зустріли появу позивача криками «Ганьба» і «Юда». На думку пікетувальників, Григорій Чоста діє, так би мовити, з «чужого голосу» і має в цій справі якийсь корисливий мотив.

Засідання суду, втім, було цілком спокійним. Як з'ясувалося, в процес, в якості третьої сторони, виявили бажання включитися 4 жителя міста, які заявили, що їм, як жителям місцевої громади, не все одно, як будуть називатися вулиці Краматорська.

Суд прийняв до розгляду їх клопотання, і задовольнив. Наскільки можна судити, четверо громадян також виступають проти позиції Григорія Чости.

Продовження судових слухань у справі намічено на 18 серпня. До цього терміну четверо нових учасників процесу повинні ознайомитися з матеріалами справи.

Переклад статті Віктора Травіна

Comments: