У Петрівському, що на Балаклійщині відкрили амбулаторію загальної практики

petrovskoe

За підтримки обласної влади та ініціативи районної влади з метою стабільного функціонування медичних закладів району в цьому році виконано капітальні та поточні ремонти приміщень медичних закладів, здійснено заходи з енергозбереження, оновлено медичне обладнання. Саме сьогодні відбулося відкриття одного з таких об’єктів.

   Реконструкція цього об’єкту це яскравий приклад взаємодії всіх рівнів влади, адже кошти були залучені із Державного фонду регіонального розвитку - 4,6 млн грн., і з обласного бюджету 3,5 млн. грн. та з районного бюджету 280 тис. грн., для придбання медичного обладнання та меблів.

   Не тільки мешканці Петрівської територіальної громади, а і жителі навколишніх сіл тепер зможуть в повному обсязі отримувати якісну медичну допомогу в сучасному медичному закладі, який розташовано у двоповерховій будівлі. Зараз тут повністю відремонтоване приміщення, облаштовано кабінети для сімейного лікаря та лікарів різних спеціалізацій, кабінет щеплень, лікарняні палати, аптека, маніпуляційний та процедурні кабінети.

До громади села Петрівське звернувся заступник керівника області, який від імені голови ХОДА Юлії Світличної привітав мешканців з такою визначною подією та побажав всім присутнім, у першу чергу, міцного здоров’я та подальшого розвитку територіальної громади.

«Для обласної влади дуже важливо, щоб мешканці міст, сіл та селищ мали можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Ми знаємо всі проблемні питання, які сьогодні є, та намагаємося їх вирішувати. Відкриття цієї амбулаторії є прикладом того, як ми можемо вирішувати питання розвитку медичної та соціальної сфер у непростий для держави час», - наголосив Михайло Черняк.

Прозвучали слова подяки та привітання й від голови райдержадміністрації Степана Масельського: «Я щиро радий тому, що ми сьогодні відкриваємо сучасну амбулаторію. В першу чергу хочу висловити слова подяки Райніну І.Л., колишньому очільнику області, керівництву обласної державної адміністрації, безпосередньо голові облдержадміністрації Світличній Ю.О. та її заступникам Шахненку Є.Д. та Черняку М.Є. адже завдяки їх підтримці реалізовано цей проект на загальну суму 8.1 млн.грн. Спільними зусиллями ми здійснили потрібну і нелегку роботу. Тепер у наших мешканців є все необхідне для отримання якісної та швидкої медичної допомоги. Відкриття оновленої комфортної амбулаторії - це важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я мешканців громади"

   Під час робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови ХОДА також ознайомився з роботою Гусарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та відділень Балаклійської центральної клінічної районної лікарні.

Джерело

Comments: