У Савинцях розпочато будівництво сверхглибоководної артезіанської свердловини

burova17 вересня у селищі Савинці був дан старт на відкриття буріння глибоководної артезіанської свердловини на 810 метрів. З робочим візитом на цьому об'єкті побували голова райдержадміністрації Степан Масельський разом з головою районної ради Олександром Літвіновим.

 

   Ініціатива голови райдержадміністрації Степана Масельського щодо вирішення найактуальнішої проблеми з водопостачання Савинської громади була одноголосно підтримана депутатами районної ради і на реалізацію цього проекту за рахунок районного бюджету було виділено 5,6 млн. гривень.

   Голова районної державної адміністрації Степан Масельський зазначив, що на сьогоднішній час критична ситуація постачання води, особливо у жаркий період у мешканців селища Савинці і тому, щоб задовольнити потреби людей було вирішено розпочати буріння свердловини для забезпечення населення якісної води у достатньої кількості.

За повідомленням Данила Агапова, старшого бурового майстера Харківської компанії ТОВ "Технологія", буріння свердловини на 810 метрів вже розпочато і до завершення роботи потрібно 160 днів.

Джерело

Comments: