У Слов’янську виявили фейковий інтернет ресурс тролейбусного управління

тролейбусУ мережі виявили фальсифікований інтернет ресурс КП «Слов'янське тролейбусне управління», який почав свою діяльність ще в 2012 році.

Начальник тролейбусного управління Сергій Іванченко на черговій нараді, 16 серпня повідомив, що співробітники і керівництво установи не створювали цей сайт. Для з'ясування обставин і осіб створили портал, управління звернулося в поліцію.

Фейковий сайт має інформацію про розклад міських тролейбусів, причому з оновленням 8 серпня 2016 року. Крім тролейбусних пересувань, там можна знайти автобусний розклад міських та приміських маршрутів, а також пересування ЖД транспорту.

На сайті є рубрика новини, де розміщується найсвіжіша інформація про міському та приміському транспорті. Кому цікава історія виникнення транспорту в Слов'янську про це можна прочитати в рубриці «колишнє».

Детально описано рухомий склад у володінні управлінням. Скільки і які марки тролейбусів були прийняті в управлінні, списані і продовжують свою роботу. Хто і навіщо активно веде сайт буде розбиратися поліція.

Наразі сайт припинив діяльність, але автор залишив останнє повідомлення:

  • Хочу отметить, что с самого начала работы сайта на главной странице имелось указание, что сайт не официальный, а любительский; работал чуть более четырёх лет и представлял собой нарезку сообщений из открытых источников, потому неясно, что двинуло Сергей Васильевича пойти в атаку именно сейчас.
    Тем не менее, я ему благодарен за то, что он подвиг меня сделать то, что я давно собирался: снести сайт полностью.
    Благодарю всех, кто поддержал сайт. Информацию о расписаниях и другую "фейковую" информацию Вы можете найти в группе "Славянский троллейбус", также неофициальную и распространяющую информацию не от имени СТрУ! Всего Вам доброго!

За матеріалами джерела

Comments: