В загальноосвітній школі с. Першотравневе у Зміївському районі відремонтували басейн

bassejnШкільний басейн, який не працював понад 20 років, відкрився після капітального ремонту. Його урочисте відкриття відбулося в загальноосвітній школі с. Першотравневе у Зміївському районі.

У церемонії відкриття взяв участь заступник голови обласної ради, голова фракції «Відродження» в обласній раді Володимир Скоробагач.

«Не кожна міська школа може похвалитися таким басейном. Більше 20 років ви чекали цієї події. За цей час змінилося кілька поколінь школярів. І тільки зараз, завдяки людям, які виконують свої обіцянки, він знову відкритий. Я впевнений, що плавання тепер стане невід'ємною частиною уроку фізкультури в школі», - підкреслив Володимир Скоробагач.

Зазначимо, що відремонтувати басейн пообіцяв депутат обласної ради від партії «Відродження» Володимир Юрков, під час виборчої кампанії в минулому році.

За словами Володимира Юркова, крім шкільних уроків фізкультури в басейні будуть проводити заняття не тільки для учнів школи. Планується організувати секції та гуртки, в яких працюватиме професійний тренер, також, можливо, буде працювати реабілітаційна програма для дітей з обмеженими можливостями. Депутат обласної ради повідомив, що планується придбати автобус, який возитиме дітей зі шкіл довколишніх сіл на заняття в басейн.

Джерело

Comments: