Захисники тварин у Бахмуті готують акцію

собакаТема бездомних тварин залишається відкритою в Бахмуті, тому громадські працівники вирішили привернути увагу городян і влади благодійною акцією «Дай лапу, друже!» Акція пройде в суботу, 20 серпня, на площі Свободи. Час проведення з 16.30 до 19.30.

У програмі конкурси та ігри для дітей, підведення підсумків фотоконкурсу, робота благодійних наметів. Родзинкою стане виставка безпородних тварин. У разі виникнення симпатії до вихованцям у кого-то з глядачів, можна буде відразу забрати його додому.

Нагадаємо, що тема бездомних тварин неодноразово піднімалася громадськими в Бахмуті. Після збору підписів під електронною петицією були внесені зміни до Програми ефективної системи організації роботи з регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин на 2016-2020 роки. Але будь-яких зрушень по будівництву притулку поки немає.

Паралельно з цією проблемою існує й інша, хвилююча городян. Власники елітних порід собак вигулюють своїх вихованців в шкільних подвір'ях і на стадіонах, при цьому забуваючи прибирати за домашніми улюбленцями. Колектив однієї зі шкіл міста вже не знає, як боротися з цим явищем. Скоро 1 вересня, а шкільний стадіон перетворився на «відхоже» місце після вигулу собак. Міській владі варто всерйоз зайнятися цими питаннями.

Джерело

Comments: