Відкриття епічного Мурала у Слов’янську

muralУ парку Шовковичний відбулося відкриття епічного Мурала, який прикрасив стіну кінотеатру. Протягом двох днів художники з Німеччини і Харкова працювали над створенням незвичайної картини.

Проект реалізований в рамках міжнародної програми «Міфології міст». У невеликих містах, дослідники знаходять давні міфи, які розкривають таємниці створення поселень. Пізніше художники, на основі цих історій, створюють ескізи для картин.

У Слов'янську вчені виявили три складових, які зіграли головну роль в утворенні міста: сіль, глина і природа. Вони виявили, що в Слов'янську були давні поселення солеварів. Стародавні жителі також розвивали гончарне ремесло, а природні ресурси стали передумовами туризму і оздоровчих установ міста.

Всі ці складові художники відобразили на картині. Також вони зобразили міфічна істота іхтіозавр, образ якого створено на основі риби осетер. За словами дослідників, в солоних озерах жили подібні істоти.

PS. У творчому тандемі взяли участі волонтери міста і активісти проекту «Теплиця». Як зазначає художник з Харкова, без їх допомоги проект не завершився б у встановлені терміни.

Джерело

Comments: