Балаклія. Турнир до Міжнародного дня шахів

шахи1Наприкінці липня на базі КП БРР «Балаклійський районний дитячо - юнацький спортивно - оздоровчий комплекс «Вимпел» відбувся відкритий турнір з шахів та шашок присвячений Міжнародному Дню шахів, який зібрав 19 спортсменів з Балаклії, Ізюму та Балаклійського району.

   Щоразу змагання з інтелектуального виду спорту збирають все більше і більше учасників. Приємним фактом є те, що діти і молодь почали цікавитись шахами та шашками, постійно підвищують свій рівень майстерності.

У цікавій, напруженій та безкомпромісній боротьбі у змаганнях з шахів, черговий раз, перемогу святкував Іваненко Юрій представник Ізюмського шахового клубу, другим став Шепілов Андрій (ГПУ «Шебелингазвидобування»), 3-є місце у Блажка Віталія (Савинська територіальна громада).

Багаторазовий переможець районних турнірів, спаратакіад, член збірної команди Балаклійського району Воробйов Андрій (ГПУ «Шебелинкагазвидобування») знову став кращим у змаганнях з шашок. На другій сходинці п'єдесталу розмістився його постійний конкурент Зробок Юрій (АТ «Євроцемент-Україна), третє місце у Леоніда Рябцева (В/ч А 1352).

По завершенню турніру переможцям і призерам були вручені пам’ятні статуетки та грамоти. Крім цього, грамотами були відзначені і наймолодші та найактивніші учасники змагань.

Читати джерело

Comments: