Радощі для дітей учасників АТО в Балаклії

dytej-atoСьогодні в Балаклійському районному Будинку культури для дітей учасників бойових дій в зоні АТО відбувся показ новорічної дитячої казки – мюзикла "Таємниця крижаного серця". Захід відвідала заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко.

Валентина Михайлівна, вітаючи дітлахів з наступаючими святами, побажала їмбагато яскравих вражень, міцного здоров'я та здійснення найзаповітніших мрій.

Після вистави всі діти отримали новорічні набори кондитерських виробів, придбані за рахунок обласного та районного бюджетів.

Також старалися для дытей воъныв АТО й волонтери. Діти учасників АТО отримали омріяні подарунки.  З такою акцією до родин учасників антитерористичної операції завітали волонтери Балаклійщини. Вони зазначили, що перед кожним Новим роком діти учасників АТО пишуть листи Діду Морозу, в яких розповідають про свої мрії і який подарунок хотіли б отримати, і волонтери намагаються максимально виконати побажання дітей. Активну участь у збиранні коштів для придбання подарунків взяли представники української діаспори, які нині проживають у Сполучених Штатах Америки. Там був проведений благодійний ярмарок, на якому продавалися різноманітні вироби, зроблені не тільки дорослими, а й дітьми. На виручені кошти були придбані подарунки для наших дітей.

Джерело

Comments: