Свято рибалки у Шарівці

рибалкиВ програмі свята: спортивна рибалка для всіх охочих незалежно від віку (переміг Тимошенко О. – з найбільшим уловом – 5. 200 кг, на другому місці - Кривошея І. - 2.800 кг, третє місце розділили між собою Є.Шевцов та Р.Купрєєв). В основному в цей день рибацька удача посміхнулася  молодим рибалкам. Проводив цей конкурс член «Рибачка» Д.М.Солодовник.

Продовжила свято театралізована вистава, головними героями якої були «первісні люди» (В.Ананьєв, Р.Купрєєв, А.Купрєєв), Вічний Нептун (цю роль виконав керівник ВП «Рибачок» (В.В. Ананьєв), який посвятив у рибалки новоприбулих рибалок та прийняв у рибалок клятву, Водяний (М.Купрєєв) та Русалки (Л.Ананьєва, А.Лисконо, Н.Масюк, В.Борисенко, К.Лисенко), ці  дівчатка чудово виконали танець Русалок, постановку якого здійснила студентка хореографічного факультету Л.Ананьєва). Лунала пісня у виконанні народного фольклорного коллективу «Шарівчанка». Вистава поєднувала  у собі конкурсну програму. Особливо цікавим був конкурс на звання «Міс дружина рибалки», яке здобула Г.М.Козар.  

Продовженням свята були ігри та розваги для дітей та дорослих. Це булла заворожуюча картина, коли батьки підтримували своїх дітей у змаганнях, а діти- батьків, бабусь і дідусів. А змагатися було де - понад десяток площадок з іграми працювали одночасно, які проводили вчителі пенсіонери, депутат сільради А.О.Мальцева та діти -старшокласники.

Закінчилося свято смачною святковою юшкою, яку приготували дружини рибалок В.В.Півцевич, А.О.Купрєєва, О.В. Ананьєва. Л.О.Масюк,      В.О.Любота, Т.В.Прядкіна та підбиттям підсумків. Посвідчення юних рибалок отримали малолітні діти, які виграли в конкурсі ловлі магнітні рибки:  В.Шашок, В.Мулікта школярі - Д.Мальцева, І.Кривошея.

Це свято дійсно поєднало людей різного віку і подарувало ті миттєвості радості і добра, яких так не вистачає у повсякденному житті.

Джерело

Comments: