У Слов’янську пройшов соціально активний квест: волонтери очистили місто від старих оголошень

оголошУ середу, 10 серпня в Слов'янську пройшов волонтерський соціально-активний квест по очищенню вулиць міста від старих оголошень. Цього разу волонтери торкнулися своєю увагою і працею центральні вулиці Слов'янська. Ініціатором акції з очищення від старих оголошень виступили активісти Платформи ініціатив "Теплиця", а приєднатися до цієї суспільно корисної праці міг кожен бажаючий.

Зокрема, волонтери очистили від недоносків безладно наклеєних оголошень стіни будівель і інші об'єкти по вулиці Василівської, Лозановича, а також вулиці Банковій. Ідея полягала в тому, щоб не просто очистити вулиці від оголошень, розміщених в невстановлених для цього місцях, а й здати зібраний матеріал в макулатуру.

В акції відгукнулися взяти участь близько десятка волонтерів, які розбилися на кілька команд і за півтори години очистили дві центральні вулиці від неприємної картини, яку і представляли собою шматки безладно наклеєних оголошень.

За результатами акції, команда, яка зібрала найбільше цієї своєрідної макулатури, було заохочено призами від Платформи ініціатив "Теплиця".

Волонтери Теплиці підкреслюють, що створення гідного життя людей міського простору в Слов'янську - це справа кожного жителя міста, тому Ви завжди можете приєднатися до втілення своїх або наших волонтерських ідей і внести свій вклад в розвиток нашого спільного дому. Цей внесок може бути у вигляді пари годин Вашого вільного часу, Ваших умінь і навичок, які можна було б використати задля загального блага всього міста.

Джерело

Comments: