У Святогірську нагородили юних “Акул пера”

svyatogorskТри дня на чарівному повітрі «Казок Святогірського лісу» пролетіли як один, але запам'ятаються надовго, а кому-то і назавжди. Чотирнадцятий по рахунку фестиваль «Жми на RЕСord», який щорічно називає «самих - самих» серед юних кореспондентів і всіх, кому не байдужа робота «єдиного слова заради».

Його аксакал, який в пору «босоного дитинства» був учасником, а останні кілька років очолює конкурсну комісію, Ілля Суздалев вважає, що нинішній - знаковий, оскільки оголив нову тенденцію шкільної та юнацької журналістики.

- Якщо раніше, - розповів заступник виконавчого директора філії НТКУ «Донецька регіональна дирекція», а за сумісництвом головний в журі, - дитячі редакції, наприклад, в Дружківці або Покровське, представляли свої роботи в друкованому вигляді, то сьогодні вони підготували свої творіння в номінації «Телебачення» і «Радіо». Тобто, час змусило на базі шкільних газет створювати медіахолдинги.

За традицією, проводилися майстер-класи від метрів вітчизняної та регіональної журналістики, перегляди та обговорення робіт.

Новинка сезону - «Етюд в темних тонах». Така собі імпровізована гра в детективів або журналістське розслідування в нічний час.

23 команди змагалися в професійній майстерності. Але якщо з домашнім завданням все ясно, то ось з бліц-конкурсом на тему «Соціальна реклама» довелося поламати голову, неабияк попітніти, імпровізувати і «творити з коліс».

У підсумку Гран-прі фестивалю дісталося команді «Астудія» Київського університету імені Бориса Грінченка.

У номінації найкраща редакція газети не було рівних харківської медіагрупі «Скрепка» .Географія тут ні до чого. Справа в тому, що практично всі юні журналісти родом з Горлівки чи інших міст Донецької області. До речі, ця ж команда зайняла і третє місце в номінації «Радіо». там перемогу святкувала народна студія телебачення і преси «Рожевий слон» з Добропілля.

Дружківська редакція «Рідна дюжина» відзначилася двома срібними нагородами серед друкованих ЗМІ та в номінації «Телебачення». А найкращою тут визнана дитячо-юнацька програма «Вище даху», підготовлена в Покровське.

Джерело

Comments: