Урочисте відкриття виставки «Пам’ять про вас збереже Балаклійщина».

balakleyaНапередодні Дня захисника України, в Балаклійському краєзнавчому музеї відбулось урочисте відкриття виставки «Пам’ять про вас збереже Балаклійщина».

  На виставці представлено військовий одяг, наданий рідними учасників АТО, – бушлат, шапка-вушанка, комплект зимової форми, бронежилет, каска тощо, фрагменти розірваних снарядів, фото воїнів з листами від учнів шкіл Балаклійщини, фотоальбоми з АТО, стенди, присвячені волонтерам та загиблим в антитерористичній операції жителям району С. Майсеєву, Д. Чигринову, О. Гуртову.

  На захід, присвячений патріотам країни, які виконують почесний військовий обов’язок у Луганській та Донецькій областях, зібралися учасники антитерористичної операції та члени їхніх родин. З Днем захисника України, Днем українського козацтва та з Покровою щиро привітали земляків голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих воїнів.

  З безмежною вдячністю за те, що виховали справжніх синів України, за ініціативи депутата А. Русецького та за підтримки голови РДА С. Масельського й голови райради О. Літвінова родини загиблих військовослужбовців Балаклійщини отримали матеріальну допомогу. Далі бійцям АТО було урочисто вручено правовстановлюючі документи на земельні ділянки

Джерело

Comments: