100 тис. від Приватбанку за інформацію про злочинців

privat_logo

"ПриватБанк" виплатить 100 тис.грн. за інформацію, яка допоможе затримати злочинців, які вчинили збройний напад на інкасаторський автомобіль банку в Куп'янську (Харківська обл.).

Як повідомили в службі безпеки банку 21 липня об 11:05 в ході планової інкасації торгової точки на інкасаторський автомобіль "ПриватБанку" було скоєно збройний напад двома невідомими злочинцями, озброєними стрілецькою зброєю. Погрожуючи зброєю, злочинці змогли заволодіти транспортним засобом, яке через 2 хвилини було виявлено співробітниками банку і поліції недалеко від місця злочину.

Водій і екіпаж інкасаторського автомобіля не постраждали. За даними служби безпеки банку, з інкасаторського авто викрадено 2,4 млн.грн. в банкоматних касетах, призначених для завантаження банкоматів, що значно знижує шанси грабіжників піти від відповідальності.

У банку зазначили, що вже через дві хвилини після скоєння злочину в регіоні було оголошено розшук злочинців.

Передати інформацію про злочинців в банк можна за телефонами: (056) 716-35-02, (067) 565-12-34, e-mail: dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

 

Читати джерело

 

Comments: