Біда на Куп’янщині. Скажений пес покусав дитину!

скажений пес, собакаІнцидент стався 4 травня в селі Котлярівка Куп'янського району Харківської області. Про випадок повідомили у Кисловскій сільраді, на території якої знаходиться це село.

Як відзначили в сільраді, частину вакцини від сказу дитині вже ввели, зараз потрібні кошти на продовження лікування. Хлопчик госпіталізований в Куп'янську центральну районну лікарню.

«Будемо збирати кошти, а їх потрібно чимало. Просимо здати, хто скільки зможе. Частину коштів виділить і сільрада. Хлопчика потрібно рятувати, він лежить з температурою. Вдома залишився його брат-близнюк, він дуже сумує », - відзначили в сільраді.

В даний час в районі села Котлярівка оголошений карантин. Про це повідомили в Головному управлінні ветеринарної медицини в Харківській області. Рішення про введення карантину прийняв інспектор ветмедицини Куп'янського району.

Як уточнили в облуправлінні, найближчим часом відбудеться засідання районної комісії, яка більш точно визначить межі карантинної зони і заходів, які потрібно вжити. Як правило, карантин вводиться на 2 місяці.

Читати оригінал

Comments: