Гостра кишкова інфекція у Куп’янську. Хворих стало більше

clinikЗа Станом на 20 лютого серед учнів загальноосвітньої школи №1 Куп'янська зареєстровано 16 випадків гострих кишкових інфекцій. Про це повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі. Ще одна дитина була госпіталізована в Куп'янську містечку лікарню 17 лютого.

Як відзначили в лабораторному центрі, 10 дітей з 16 хворих закінчили лікування, вони виписані в задовільному стані. У трьох дітей діагноз "гастроентероколіт" знятий, встановлений "аліментарний гастрит"; у сімох дітей встановлено діагноз "гостра кишкова інфекція".

П'ятеро дітей продовжують лікування в дитячому інфекційному відділенні Куп'янської міської лікарні, одна дитина - лікується амбулаторно.

Результати бактеріологічних досліджень харчових продуктів, змивів з об'єктів зовнішнього середовища, в тому числі по контролю за проведенням заключної дезінфекції, води - негативні. Тривають дослідження змивів з овочів на иерсинии, спостереження за дітьми, які спілкувалися з хворими однолітками, піротівоепідеміческіе заходи в осередку захворювання.

Джерело

Comments: