Харківщина може збільшитися

svatovoХарківська область може збільшитися на 1700 км² і на 43 000 мешканців. Це станеться, якщо місто Сватове і Сватівський район, згідно закону про об’єднання громад, висловиться за приєднання до Харківщини.

Про це у інтерв’ю заявив міський голова Сватового Євген Рибалко. Він не бачить переспектив розвитку Луганської області, якої фактично немає.

Він заявив наступне: «Можливо нас всі сприймають як «сіру зону» без перспективи розвитку. Ми навіть не знаємо, що буде завтра згідно тих самих Мінських домовленостей, може всю область здадуть «лнр»!

Якщо в області немає майбутнього, то ми розглядаємо історичні корні Сватового, раніше Сватівської Лучки  та Новокатеринославської  слободи. Ми були частиною Харківської губернії. Закон дає нам можливість звернутися, враховуючи об’єднання громад, до обласної ради Харківської області: будьте ласкаві, візміть нас в історичне лоно. Але для цього потрібне і рішення Луганської обласної ради, а її немає».

Цілком цікаве інтерв’ю вправного очільника міста, яке колись входило до складу Куп’янського повіту, можна прочитати   ТУТ

Джерело

Comments: