Концерт капели бандуристів у Куп’янську

banduristi_228 вересня в Палаці культури ім.В.Кошелєва смт.Ківшарівка відбувся концерт державної заслуженої капели бандуристів ім.Майбороди

Концертна програма до 70-річчя від дня народження Героя України Георгія Миколайовича Кірпи організована за підтримки Президента Фонду ім.Г.М.Кірпи Анатолія Палюха та Президента Громадської Спілки «Соціальний Рух Поваги», народного депутата України Віктора Остапчука.

До початку концерту Віктор Остапчук привітав присутніх з наступаючим святом - Днем працівників освіти та зазначив неоціненну роль вчителів в житті кожної людини та держави в цілому, побажав всім миру, злагоди, щастя та вручив найкращим вчителям подарунки.

Упродовж вечора артисти дарували присутнім мелодійні народні пісні, які виконували як акапельно, так і під музику, запальні та ліричні музичні композиції, що пробуджували у глядачів пронизливе почуття любові до рідної землі, родини, Батьківщини.

Вдячні глядачі бурхливими оплесками супроводжували кожний виступ концертної програми, а після її завершення, тривалий час оваціями не відпускали артистів зі сцени.

Майстерність і талант виконавців подарували присутнім незабутні враження.

Джерело

Comments: