Куп’янчани підкорили красою Великий Слобожанський ярамарок

yarmarok_22Шестирічна куп’янчанка Ангеліна Крохмаль була удостоєна Гран-прі конкурсу «Слобожанська краса», який проходив 24 вересня в рамках Великого Слобожанського ярмарку.

Нагадаємо, що 24-25 вересня у Харкові на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол» (вул. Академіка Павлова, 271) проходив Великий Слобожанський ярмарок.  Ярмарок проводиться 14-й рік поспіль. Свою продукцію представили близько 360 торгових підприємств з усіх районів та міст області.

Оглядаючи експозицію міста Куп’янськ в.о. голови Харківської обласної державної адміністрації  Юлія Світлична та народний депутат України Ірина Луценко зацікавилася продукцією наших підприємств харчової промисловості та отримали у подарунок картину з краєвидами Куп’янська з рук талановитого майстра — Олександра Тарасенка.

Делегація на чолі з секретарем Куп’янської міської ради  Володимиром Заніком та заступником міського голови — начальником управління економіки Володимиром Письмаком ознайомили Юлію Олександрівну та Ірину Степанівну з тим, чим багата куп’янська земля та які підприємства є лідерами ринку не лише у Куп’янську, а й  плідно співпрацюють з іноземними партнерами.

Управління культури, молоді та спорту підготувало гарну музикальну програму, тому виступи наших талановитих земляків були тепло зустріті гостями ярмарку та творчими колективами інших районів, які активно підспівували та пританцьовували під час наших виступів.

Також на ярмарку, у «Місті  майстрів», було представлено роботи куп’янських майстрів з декоративно ужиткового мистецтва.

Підприємства, які представляли на ярмарку свою продукцію від м. Куп’янськ, також були задоволені. Особливу зацікавленість викликала продукція підприємства, яке реалізовувало новорічні прикраси.

Джерело з фотоальбомом

Comments: