Куп’янчани схвалили модель пам’ятника В.І.Кошелєву

IMG_6841

на фото скульптор О.Рідний

За сприяння депутата Харківської обласної ради від смт Ківшарівка Вячеслава Чигрінова у майстерні заслуженого діяча мистецтв України, відомого скульптора Олександра Миколайовича Рідного побувала делегація куп'янчан, яка оглянула модель майбутнього пам'ятника  В.І. Кошелєву.

Майже всі члени делегації особисто знали Віктора Івановича, тож скульптор, який створював модель за фотографіями не найкращої якості, уважно прислуховувався до думок гостей.

– Модель пам'ятника  – чудова, – поділився враженням Сергій Васильович Грицай, зять Віктора Івановича (до речі, за фахом він металург, разом з сім'єю мешкає в Харкові). – Риси обличчя Віктора Івановича відображені дуже точно, але деякі штрихи необхідно зробити більш м'якими.

За декілька хвилин під поглядами присутніх Олександр Миколайович дещо розгладив зосереджену складку на лобі, трошки «почаклував» над бровною  дугою – і у куп'янчан перехопило подих: легендарний керівник Куп'янського ливарного заводу дивився на них, наче живий…

– Якщо чесно, то я навіть не сподівався, що Олександр Миколайович Рідний з першого разу настільки правильно передасть образ Кошелєва, – зазначив Олександр Володимирович Малишев, колишній заступник головного інженера КЛЗ. – Нам Віктор Іванович запам'ятався саме таким: мудрим, зосередженим і надзвичайно людяним.

Народний депутат Віктор Миколайович Остапчук, який теж був присутній на оглядинах моделі, зазначив:

– Майже в кожному селищі чи місті є свої герої, конкретні люди, дякуючи яким цей населений пункт зростав та розвивався. Внесок Віктора Івановича у розбудову Ківшарівки та Куп'янська в цілому важко переоцінити. Він – заслужений машинобудівник України, почесний куп'янчанин, який багато зробив для всього нашого регіону, тому пам'ять про нього повинна жити…

Нагадаємо, що пам'ятник В.І. Кошелєву планується встановити в смт Ківшарівка до цьогорічного Дня машинобудівника.

 

Comments: