Куп’янщина готується приймати біженців з Авдіївки

Куп'ян1 лютого 2017 року в кабінеті Куп'янського міського голови проведено спільну нараду за участю керівництва району та міста з питання підготовки до тимчасового розміщення внутрішньо-переміщених осіб — жителів м. Авдіївка Донецької області.

Нарада проходила під головуванням голови Куп'янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича та Куп'янського міського голови Войтюка Олега Вікторовича. У нараді взяли участь заступники голови районної державної адміністрації та міського голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та виконавчого комітету міської ради з питань освіти, соціального захисту населення, цивільного захисту, керівники закладів охорони здоров'я, комунальних служб, представники правоохоронних органів та інші.

На нараді були визначені місця тимчасового розміщення осіб, які прибуватимуть з м.Авдіївка. В першу чергу планується для цих цілей використовувати приміщення хірургічного відділення Куп'янськ-Вузлівської селищної лікарні, Куп'янської міської лікарні (сел.Ківшарівка), Петропавлівської, Сеньківської та Гусинської сільських лікарень. В цих закладах загалом можливо розмістити близько 300 осіб. У разі необхідності також будуть задіяні гуртожитки навчальних закладів.

Керівництвом міста та району було наголошено, що для внутрішньо-переміщених осіб повинні бути створені комфортні умови проживання, організовано харчування, надання медичної, соціальної, психологічної, гуманітарної допомоги. Діти повинні бути влаштовані до дитячих садочків та шкіл.

Повинен вестися суворий облік осіб, які прибуватимуть на Куп'янщину. Правоохоронним органам доручено забезпечити охорону громадського порядку. Голова райдержадміністрації Ситник Микола Миколайович висловив побажання, щоб всі служби міста та району працювали злагоджено, єдиною командою.

На нараді також прийнято рішення створити спільний штаб для розв'язання всіх проблем, які виникатимуть у ході розміщення та забезпечення всім необхідним евакуйованого населення.

Джерело

Comments: