Куп’янськ. Вдалий виступ юних футболістів району.

футболЗ 18 по 24 липня 2016 року збірна юнацька футбольна команда районної ДЮСШ взяла участь у фінальному Всеукраїнському турнірі з футболу серед сільських школярів "Золотий колос України" в м.Скадовськ Херсонської області. 24 найкращі сільські команди України взяли участь в цьому футбольному форумі на узбережжі Чорного моря.

Учасники були поділені на чотири підгрупи по шість команд. В першій день турніру наші хлопці досить впевнено переграли команду "Сокіл" з Кіровоградської області з рахунком 4:0. Голи забили Зиль Віктор - 2, Гелуненко Михайло та Сотник Андрій по одному. В другій грі з командою "Юність" з Луганської області знову відзначився Віктор Зиль і наша команда перемогла з рахунком 1:0. Наші хлопці, незважаючи на спеку, впевнено провели наступну гру з дуже сильною командою "Лідер" з Полтавської області і на останніх хвилинах гри вирвали перемогу з рахунком 1:0. Гол забив Зиль Віктор.

В четвертій грі за шаленої підтримки місцевих вболівальників, які вже встигли полюбити нашу команду за бійцівські якості, була переможена дуже сильна команда "Колос" Львівської області з рахунком 1:0 і знову відзначився голом Віктор Зиль, кращій бомбардир команди. Залишалася остання гра в підгрупі з командою "Кристал" Київської області, яка в разі нічийного результату давала змогу виходити до фіналу нашій команді. У напруженій боротьбі рахунок довго тримався нічийним, але після незрозумілих дій арбітра, який призначив штрафний за начебто гру рукою, кияни відкрили рахунок. Наші хлопці штурмували ворота суперників, намагаючись зрівняти рахунок, але на останній хвилині наразилися на контратаку і пропустили другий гол. На жаль, мрія зіграти в фінальній четвірці найкращих команд України, не збулася і в грі за 5 місце, в якій наша команда переграла команду з Запоріжжя, не додала хлопцям настрою. Всі учасники і тренери команд відзначили наших хлопців і побажали їм успіхів в наступних турнірах.

Ми вітаємо нашу команду з достойним виступом в фінальних Всеукраїнських змаганнях сільських школярів і поздоровляємо тренерів районної ДЮСШ Сузова Юрія Володимировича, Пінчука Володимира Григоровича.

Директор Куп'янської районної дитячо-юнацької спортивної школи Геннадій Ковальов.

Читати Оригінал

Comments: