Куп`янський СК “Шотокан” продовжує золотий сезон

karate22 жовтня вихованці СК «Шотокан» перемогли в чемпіонаті Харківської області з карате по версії WKF.

У змаганнях брали участь 295 спортсменів з 16 команд м.Харкова і Харківської області. Наші земляки вибороли 14 золотих, 9 срібних і 9 бронзових меделей. У командному заліку куп’янський клуб обігнав найближчого суперника на 16 медалів і наш “Шотокан” впевнено посів перше місце.

Чемпіонами в категорії ката стали: Олександр Косяк, Катя Пелих, Микита Романчук ,Кирило Шелестов, Максим Тарасов, Микита Калуцький,  Дмитро Куванченко і Кирило Говоров.

В категорії куміте чемпіонами області стали: Микола Буряк, Микита Шилоносов, Микита Ляшенко, Василь Вдовенко, Максим Тарасов, Марк Лагутін, Кирило Малюгин і Ксенія Жерновнікова.

Срібними призерами в ката стали: Іван Калиніченко, Олександр Рагуля, Кіра Ситник, Арарат Петросян, Назар Шуляков, Кирило Малюгін, Станіслав Посохов.  В куміте – Микола Буряк, Ігор Холод, Дмитро Чернов, Микита Романчук, Кирило Говоров.

Бронзові медалі в ката завоювали: Єгор Ужик, Марк Лагутін, Ксенія Жерновнікова, Федір Марков, Ян Ярмак. В куміте: Павло Гонтарь, Олександр Рагуля, Дмитро Куванченко, Кіра Ситник, Катя Пелих, Єгор Ужик, Віраб Катонджян.

Тренери СК «Шотокан» висловлюють подяку спортсменам, батькам, компанії UFC за підтримку команди у змаганнях.

Наступний турнір чекає  на наших каратистів 5 листопада в Дніпрі.