Нарешті в’їзд у Куп’янськ приведено до ладу

Дорожники привели до ладу в'їзд в Куп'янськ. Про це повідомив начальник у Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець. За його інформацією, тривають роботи на дорозі Чугуїв - Мілове. Зокрема, відремонтовано ділянку траси - в'їзд в місто Куп'янськ.

"В'їзд в місто Куп'янськ - це гора, через яку проходить дорога. Оскільки по цій дорозі курсує велика кількість великовантажних автомобілів, то дорожнє покриття завжди було деформоване. На сьогодні там зроблена серйозна основа, вирівнюючий шар і відразу, не чекаючи, ми облаштували верхній шар асфальтобетону. Саме тому, що рельєф не дозволяє нам експлуатувати дорогу в одному шарі. Там зараз залишилося нанести розмітку, поставити знаки ", - сказав Зражевець.

За даними Служби автомобільних доріг у Харківській області, на дорозі Чугуїв - Мілове (на ділянці від автодороги Київ - Харків - Довжанський в с. Коробочкине) виконуються роботи з розпушування існуючого покриття перед відновленням основи за технологією «холодний ресайклінг», виконано 13,2 км . Також відфрезерованих 1,2 км існуючого покриття, облаштовано 1,3 км вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші в м.Куп'янськ, 1,9 км верхнього шару з ЩМА в м.Куп'янськ. Роботи тривають.

Джерело

Comments: